Branşlar

Branşlar
Çocuklarımız için farklı, eğlenceli ve eğitici branşlar dersleri; onların duyguların ve bakışlarının hayata yansımalarıdır.

Görsel Sanatlar

İnsanı başka varlıklardan ayıran özelliklerin başında yaratıcılığı gelmektedir. Göze güzel görünmek, ruhta heyecan yaratmak, görsel sanatların amacıdır. Edremit Çocuk Akademisi'nde çocuğun fiziksel gelişiminin yaratıcılık gelişimi ile sıkı sıkıya bağlı olduğunu, her çocuğun yaratıcı anlatımında değişik bir yönünün bulunduğunu biliyor ve el becelerini yalın tekniklerle geliştiriyoruz.


Drama

Hayal kurmak ya da bir şeyleri taklit etmek küçük çocukların dünyasının önemli bir parçasıdır. Bu davranışlar en fazla oyun etkinliklerinde gözlemlenir. Drama çocukların çevrelerini keşfetmelerini sağlarken, muhakeme ve problem çözebilme gibi zihinsel becelerini de destekler


Modern Dans

Modern Dans, çocukların vücut kas yapısının düzgün bir biçimde gelişmesini sağlar. Böylece çocuklar daha esnek, daha sağlam, daha sağlıklı bir vücut yapısına sahip olurlar.


Satranç

Satranç ile yaşam arasında hiç bir oyuna nasip olmayan bir benzerlik vardır. Satranç, yaşamda var olan ve hep var olacak mücadelenin tahta üzerinde anlatımıdır. Bu nedenle çocuklarımıza satranç eğimi vererek geleceklerinin bu disiplin ile oluşmasına katkı sağlıyoruz.


Edremit Çocuk Akademisi, çocuklarımızın sevgi, saygı, sorumluluk, sabır, dürüstlük, barış, paylaşım gibi temel evrensel değerleri tanıması ve davranışlarını bu değerler çerçevesinde şekillendirmesini hedef alır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
+90 533 092 06 65
edremitcocukakademisi@gmail.com
Eski Camii Mah. Vali Yardımcıları Konakları Karşısı Edremit / VAN
İLETİŞİM FORMU